Menu

5 ciekawych rozwiązań na imprezy biurowe

11 kwietnia 2018 - IMPREZY FIRMOWE
5 ciekawych rozwiązań na imprezy biurowe

Imprezy biurowe to okazja do interesującej prezentacji firmy, ale również świetnej zabawy. Warto zatem poszukać ciekawych pomysłów na interaktywne atrakcje, które wesprą integrację w biurze, pozwolą odetchnąć od pracy w przyjemny sposób, bądź urozmaicą aranżację wnętrza biura na czas imprezy lub na stałe.

Oto 5 ciekawych rozwiązań na imprezy biurowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu!

Prezenter wirtualny

Jedną z ciekawszych opcji multimedialnych idealnych na imprezy biurowe czy eventy firmowe jest prezenter wizualny. Ogólnie rzecz ujmując, jest to forma projekcji wykonanej na specjalnie w tym celu przygotowanej powierzchni, połączona z wcześniej nagranym i sformatowanym filmikiem. Prezenter wizualny posiada kształt obrysu ciała, przez co do złudzenia przypomina realną postać człowieka – prezentera, który połączony z sensorami ruchu wspaniale inicjuje prezentację produktu, bądź przekazuje wszelakie informacje. Wirtualny prezenter to doskonały wybór do biur, a jego widoczność sięga kąta nawet 170 stopni.

Prezenter wirtualny to ciekawa opcja, bowiem jest niemal realna, robi niesamowite wrażenie na jej odbiorcach, a dodatkowo udziela dowolnych, wcześniej określonych informacji. Może przyjmować postać dowolnej osoby, animacji, postaci z ulubionych filmów itp. Pozwala w nietypowy sposób przedstawić komunikaty czy treści reklamowe, a wszystko to skutecznie zapada w pamięć i wspaniale reprezentuje firmę, produkt czy markę. Można dopasować treści przekazywane przez prezentera do indywidualnych potrzeb danej imprezy biurowej, tworząc ciekawy przekaz szyty na miarę.

 

HoloBOX

Jeżeli szukasz pomysłu na przedstawienie interesujących animacji czy filmików holograficznych w 3D, które unoszą się w powietrzu i prezentują się szalenie efektownie – holoBOX, to coś dla Ciebie. Jest to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie, które dostępne jest również w formacie 4D. Ciekawą wariacją holoBOXu jest opcja, w której widzowie mogą kontrolować hologram za pomocą smarfona lub gestów. Zaletą jaką bez wątpienia posiada holoBOX to wielkie zainteresowanie jakie wokół siebie tworzy. Animowane treści mogą zostać przedstawione w różnych rozmiarach i formatach, doskonale dopasowując się do indywidualnych potrzeb imprezy biurowej, czy też pomieszczeń w których odbywa się dany event.

Ten ciekawy sposób prezentacji nie ma żadnych ograniczeń w kwestii prezentowanych produktów, a interesujące wzory HoloBOX z pewnością dodadzą innowacji i nowoczesnego wymiaru całemu wnętrzu. Unikalny efekt jaki tworzą niczym zawieszone w powietrzu przedmioty sprawia, że każdy widz doskonale zapamiętuje przekaz i jest pod wielkim wrażeniem zarówno prezentacji, jak również samego produktu. Impreza biurowa z pomocą holoBOX z pewnością będzie udana i pozwoli stworzyć wyjątkową świadomość marki, produktu czy firmy, która procentuje.

Ściana bezszwowa

Monitory bezszwowe inaczej określane jako ściana bezszwowa to doskonały sposób na stworzenie rewelacyjnej atrakcji na czas imprezy biurowej i nie tylko. Rozpostarte na ścianie profesjonalne monitory oparte na ekranach bez charakterystycznych ramek, pozwalają stworzyć jednolity i spójny obraz o doskonałej jakości, widoczny pod dowolnym kątem. Zaletą tego rodzaju ścian bezszwowych jest to, że mogą zostać zamontowane zarówno w pionie jak i poziomie. Dodatkowo ich praca może trwać 24 godziny na dobę bez żadnych zakłóceń i problemów. Ich instalacja jest bardzo prosta, a poszczególne moduły, można łatwo aranżować w zależności od potrzeb.

Ściana bezszwowa świetnie sprawdza się do obsługi dużych imprez biurowych, pozwala ona bowiem wyświetlać dowolne treści, animacje, filmiki reklamowe, prowadzić wideokonferencje i wiele wiele innych. Wielkoformatowe obrazy robią wrażenie, a dowolność łączenia ekranów pozwala tworzyć ciekawe detale wystroju wnętrza każdej firmy. To nowoczesne rozwiązanie idealnie sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczeń – także tych jasnych.

Ekrany dotykowe do prezentacji oferty

Organizacja imprezy biurowej czy wydarzeń biznesowych wymaga innowacyjnego podejścia i ciągłego poszukiwania ciekawych rozwiązań. Pozwolą one na wywołanie interakcji z uczestnikami eventu, jak również na skuteczne zwrócenie ich uwagi. Ekrany dotykowe do prezentacji oferty to kolejna opcja, która bez wątpienia sprawdzi się jako skuteczne narzędzie uatrakcyjniające imprezę biurową różnego rodzaju. Ekrany wyposażone w technologię dotykową, dają szereg możliwości zapoznania się z nowym produktem. Dodatkowo pozwalają użytkownikom na swobodny wybór treści, które ich interesują – a wszystko to przy pomocy jednego palca!

Ekrany dotykowe do prezentacji oferty na imprezach biurowych pomagają przedstawić w ciekawy sposób zdjęcia, filmy, prezentacje multimedialne czy też spełnić funkcję rejestracji gości biorących udział w imprezie. Monitory interaktywne stanowią doskonałe narzędzie zwiększające skuteczność działań promocyjnych czy też informacyjnych. Osoby z nich korzystające, mają pełną dowolność ich poznawania. Dodatkową zaletą ekranów dotykowych jest łatwość ich obsługi i szeroka funkcjonalność.

Totemy

Totemy multimedialne to innowacja, która przypadnie do gustu każdemu organizatorowi imprezy biurowej i nie tylko. Wyświetlanie reklam w miejscach publicznych jak biura czy targi, pozwala za pomocą totemów, osiągnąć rewelacyjny efekt. Multimedialne totemy wyświetlają obrazy w wysokiej rozdzielczości. Wykonane są w bardzo estetycznej stylistyce i zdecydowanie robią wrażenie na ich odbiorcach. Sterowanie realizacji wyświetlanych na totemach jest bardzo proste za pomocą minikomputerów. W połączeniu z solidną obudową totemów oraz eleganckim wykończeniem pozwalają kompleksowo prezentować multimedialne informacje i reklamy.

Totemy można wykonywać wedle indywidualnych wytycznych. Mogą posiadać różne cechy, kolorystykę czy dodatkowe elementy, które doskonałe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Unikalna i bardzo nowatorska konstrukcja totemów, wysoka jakość ich wykonania oraz funkcjonalność, sprawiają, że można wykorzystać urządzenia te do różnorodnych zastosowań.

Dodaj komentarz