Menu

5 innowacyjnych rozwiązań multimedialnych na piknik firmowy

11 kwietnia 2018 - IMPREZY FIRMOWE, IMPREZY W PLENERZE
5 innowacyjnych rozwiązań multimedialnych na piknik firmowy

Imprezy integracyjne czy promocyjne takie jak piknik firmowy sprawiają, że warto zainwestować w ich atrakcyjność w postaci innowacyjnych rozwiązań multimedialnych. Wydarzenia firmowe tego rodzaju pozwalają poprawić przepływ informacji, motywują, a także zapewniają szereg ciekawych rozrywek.

Niezapomniane emocje i wrażenia z pikniku firmowego pozwolą zapewnić atrakcje interaktywne! Oto kilka najciekawszych innowacyjnych rozwiązań multimedialnych idealnych na piknik firmowy!

Podłoga ledowa interaktywna

Podłoga interaktywna to rewelacyjny sposób na zabudowę scenografii na imprezach korporacyjnych w stylu pikniku firmowego, bowiem za sprawą swojej atrakcyjnej modułowej budowy, a także wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, daje możliwość bogatego wachlarza zastosowań. Podłoga ledowa pozwala stworzyć żywe obrazy i wizualizacje, które zmieniają się wraz z każdym ruchem (krokiem) po interaktywnym parkiecie. To szalenie atrakcyjny i przyciągający wzrok detal, który może stanowić centrum wydarzeń całej imprezy.

Nie da się ukryć, iż tego rodzaju forma urozmaicenia imprezy firmowej, pozwala zwrócić uwagę jej wszystkich uczestników, rewelacyjnie tworzy klimat zabawy, a przy tym daje możliwość emitowania interesujących materiałów marketingowych, które przedstawione w tej formie, bez wątpienia wzbudzą zainteresowanie. Interaktywna ledowa podłoga pozwala kompleksowo zagospodarować przestrzeń podłogi, oferuje niezapomniane doświadczenia w interakcji ruchów i obrazów multimedialnych, tworząc rewelacyjną atrakcję na każdym pikniku firmowym i nie tylko.

Stoły interaktywne z aplikacją zręcznościową

Jeżeli pragniesz zintegrować swój zespół, wypromować produkt, markę czy firmę, a także stworzyć wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie multimedialne na Twój piknik firmowy, stoły interaktywne z aplikacją zręcznościową zrobią furorę! To ciekawe rozwiązanie daje szereg możliwości technicznych, jak również spektakularne efekty związane z pracą w środowisku interaktywnym. Stół interaktywny z konsolą monitora dotykowego pozwala na stworzenie niesamowicie interesującego warsztatu multimedialnego, który jest doskonały do pracy, nauki oraz zabawy – szczególnie na piknikach firmowych i innych eventach tego rodzaju.

Stoły interaktywne z aplikacją zręcznościową można dowolnie ustawiać, dopasować do zabawy dla większej liczby osób, a także mogą one ukierunkować zabawę na określoną prezentację czy przekaz informacji. Interaktywne sekwencje gestów dotykowe przy jednoczesnym wykorzystaniu ich przez większą ilość użytkowników, zapewnia doskonałą zabawę i możliwość szeregu kombinacji. Solidna powierzchnia stołów, odporność na uszkodzenia mechaniczne itp. zapewnia trwałość sprzętu, który można wykorzystywać na rozmaitych eventach, zmieniając jedynie aplikacje zręcznościowe czy też prezentacje tematyczne itp.

Mind control

To niezwykle obłędne i innowacyjne rozwiązanie multimedialne. Doskonałe na piknik firmowy i jemu podobne eventy to niepowtarzalna atrakcja, która bez wątpienia zrobi wrażenie na każdym uczestniku imprezy. Mind control to technologia, która pozwala sterować grami za pomocą myśli, a co za tym idzie, stanowi wyjątkowo imponującą i intrygującą opcję rozrywki na pikniku firmowym. Interakcja gier różnego rodzaju i aplikacji z siłami ludzkich stanów psychicznych pozwala na niezapomnianą zabawę.

Projekt ten stworzył zespół lekarzy i techników zajmujących się interaktywnymi formami multimedialnymi. Wykorzystując nasz umysł Mind control, pozwala stworzyć niebywałą formę promocji, reklamy i zabawy. System i różnorodne gry wykorzystują wykrywanie i interpretację stanu fal mózgowych graczy, dzięki czemu podczas zabawy, nie potrzebujemy rąk czy nóg, a jedynie siły umysłu, który wpływa np. na szybkość czy prędkość ruchu obiektów na ekranie. Poziom skupienia gracza pozwala zintensyfikować działania w grze, mogą również pomóc np. mruganie oczami. Mind conrol wykorzystuje różnego rodzaju gry dla jednego lub większej ilości graczy. Daje szansę na wyjątkowo atrakcyjną zabawę i potyczki wytężonych umysłów.

Nagłośnienie

Żadna impreza firmowa w stylu pikniku korporacyjnego, nie obejdzie się bez doskonałego nagłośnienia, które urozmaici artystyczne show, koncerty, wypowiedzi organizatorów czy gości itp. Nagłośnienie to element wprost nieodzowny podczas imprez masowych różnego rodzaju, a piknik firmowy z pewnością należy do takowych opcji. Wydarzenia różnego rodzaju korzystając z pomocy innowacyjnych rozwiązań instalacyjnych nagłośnienia, mogą uzyskać niepowtarzalne efekty dźwiękowe, uatrakcyjniając odbiór imprezy i dodając całości wyjątkowego charakteru.

Profesjonalna akustyka wsparta doskonałym nagłośnieniem wykonanym w innowacyjnej formie bez widocznych kabli, zbędnych skrzyń zajmujących sporo miejsca czy całego bałaganu z nim związanego. Pozwala stworzyć rewelacyjne efekty, które świetnie podkreślą nastrój całej imprezy, sprawiając, że będzie ona wyjątkowo atrakcyjna. Innowacyjne głośniki można dowolnie konfigurować, dlatego każdy piknik firmowy zyska wyjątkowo interesujący całokształt.

Augmented reality

Augmented reality to inaczej mówiąc rzeczywistość rozszerzona. Technologia łącząca świat rzeczywisty z tym generowany komputerowo. Nowoczesne i bardzo innowacyjne rozwiązanie jakie zapewnia augmented reality  są bardzo chętnie wykorzystywane w organizacji dodatkowych atrakcji na różnego rodzaju imprezach firmowych, w tym integracyjnych czy promocyjnych. Można ją spotkać również stosowane w nauce czy też grach komputerowych.

W praktyce augmented reality pozwala bawić się w czasie rzeczywistym. Łączy świat wirtualny z autentycznym, a co za tym idzie, daje swobodę poruszania się w aż trzech wymiarach. Działanie rzeczywistości rozszerzonej polega na wprowadzeniu w obszar widzenia kamery i połączonego z nią komputera zakodowanych kształtów (zwanych markerami), a kamera śledząc ruch poszczególnych markerów generuje w czasie rzeczywistym obiekty w formacie 3D. Obiekty te widoczne są na ekranach wyświetlania obrazu np. plazmie, projektorze czy innym medium projekcyjnym.

Dodaj komentarz