Menu

5 pomysłów na stoisko targowe branży medycznej

4 marca 2020 - TARGI
5 pomysłów na stoisko targowe branży medycznej

Branża medyczna wymaga dużej pomysłowości w zaprezentowaniu swoich produktów na stoisku targowym. Prezentacja leków, nowości w dziedzinie medycyny czy urządzeń medycznych może przybrać bardzo ciekawą formę i przyciągnąć tłumy zainteresowanych do naszego stoiska. Przygotowaliśmy naszym zdaniem najciekawsze sposoby.

Piramida holograficzna

W piramidzie holograficznej możemy umieścić dowolną animację. Może to być logo marki, produkt lub inna dowolna grafika. W poniższym filmiku widzimy prezentację piramidy holograficznej dla firmy medycznej, która zajmuje się produkcją leków dla zwierząt, stąd główny motyw zwierzęcy.Tego typu piramidy holograficzne na wynajem oferuje w Polsce kilka firm, by móc wykorzystać je m. in. na stoisko targowe.

Gra interaktywna

Nasze stoisko targowe możemy zmienić w strefę edukacyjną gdzie będzie czekać na odwiedzających ciekawa gra interakcyjna. Gra, najlepiej personalizowana, przyciąga zainteresowane osoby, buduje zaangażowanie i pozytywne skojarzenia. Poza tym jest to świetny pomysł na pozyskanie nowych klientów lub potencjalnych.Dodatkowym atutem jest przygotowanie nagród za zdobycie jak największej ilości punktów.

Aplikacja Leap motion (iTable)

Na stoisku targowym świetnie sprawdzi się również stół dotykowy (iTable), który po wgraniu specjalnie zaprojektowanej aplikacji będzie spełniał funkcję edukacyjną. W poniższym przykładzie mamy akurat urządzenie na zamówienie pod targi. Ekran z czujnikiem i zainstalowaną aplikacją umożliwiają zeskanowanie dłoni oraz obserwowanie zmian spowodowanych chorobą.

Wirtualna hostessa

Stoisko targowe to wizytówka naszej firmy na dużej powierzchni i przeznaczona dla dużej ilości gości. Możemy witać i zapraszać na nasze stoisko w niekonwencjonalny sposób. Wirtualna hostessa może to zrobić za nas. Hologram postaci nagrany wcześniej w studiu może również pełnić funkcję informacyjną. Informować, opisywać produkty lub też wskazywać drogę.

Multimedialne stoisko targowe

Warto pomyśleć o spójności i kompozycji stoiska. Naszych pomysłów można użyć łącznie. Multimedialne stanowisko to wyróżnik, który warto wykorzystać i wyeksponować swoje atuty na tle konkurencji. Poniższy pomysł jest godny naśladowania. Również wykorzystany w branży medycznej.

 

Dodaj komentarz