Menu

6 ciekawych rozwiązań multimedialnych dla imprezy zorganizowanej w klubie

11 kwietnia 2018 - IMPREZY FIRMOWE, KLUBY I KINA
6 ciekawych rozwiązań multimedialnych dla imprezy zorganizowanej w klubie

Rozwiązania multimedialne jakie można wykorzystać podczas imprez organizowanych w klubach są bardzo różnorodne, dlatego bez względu na to czy pragniemy zorganizować wydarzenia promujące nowe produkty czy marki, albo też imprezy o charakterze integracyjnym, ich wykorzystanie może skutecznie zwiększyć ich atrakcyjność.

Niepowtarzalne efekty można uzyskać stosując tych 6 ciekawych rozwiązań multimedialnych dla imprezy zorganizowanej w klubie!

Holorotor

Imprezy w klubie, doskonale może urozmaicić zastosowanie holorotora, który kryje w sobie efektowny holograficzny wirnik, atrakcyjnie ukazujący nowy produkt lub interesującą animację. To rozwiązanie doskonałe na eventy firmowe i nie tylko bowiem ujmujący hologram 3D bez zastosowania ekranu, unoszący się w powietrzu oraz wykonany w wyjątkowo wysokiej rozdzielczości robi piorunujące wrażenie, szczególnie w zaciemnianych wnętrzach sal klubowych.

Zsynchronizowany system diod umiejscowiony na śmigle holorotora tworzy iluzję hologramu, dzięki której prezentowany obraz jest wyjątkowo efektownie ukazany. To genialna opcja, którą widać już z daleka, a dodatkowo jest ona sposobem na skutecznie przyciąganie wzroku uczestników imprezy. Całe urządzenie jest lekkie i łatwe w instalacji, dlatego można swobodnie tworzyć z jego pomocą rewelacyjne aranżacje multimedialne dla imprez organizowanych w klubie. Promocja lub prezentacja za sprawą holorotora to pewny sukces.

Led bary, led pary/miniwash

Profesjonalne oświetlenie sceniczne to kolejna opcja jaką oferują rozwiązania multimedialne dla organizatorów imprez w klubach. Oświetlenie LED równego rodzaju w tym efektowne reflektory typu PAR LED, BAR LED czy miniwash, pozwalają stworzyć niesamowite aranżacje i klimat każdej imprezy. Imponujące instalacje świetlne w różnych kolorach oraz formach, w tym te zintegrowane z muzyką itp. pozwalają uczestnikom imprezy na niesamowicie atrakcyjną zabawę, a co za tym idzie doskonałe wrażenia.

LED BARy czy LED PARy pozwalają na szerokie zastosowanie, a liczne funkcje doskonale uświetniają wszelakie imprezy okolicznościowe czy firmowe w klubach. Żaden DJ czy technik estradowy nie wyobraża sobie bez nich pracy.

Ekrany dotykowe z aplikacją

Wyświetlacze ekranów reagujące na dotyk to opcja, jaka daje obfitość możliwości, w tym między innymi korzystanie z różnego rodzaju interaktywnych aplikacji, które idealnie sprawdzą się podczas imprez klubowych. Sterowanie wyświetlaną treścią jaką oferują ekrany dotykowe z aplikacją, świetnie nadaje się dla każdego uczestnika imprez, sprawiając, że zabawa staje się wyjątkowa. Swoboda w poruszaniu się po apkach, a także szeroki wybór opcji jakie dają sprawia, że każdy znajdzie w nich dokładnie to czego szuka.

Aplikacje na ekrany dotykowe działają na mniejszych i większych monitorach, dlatego możliwe jest wykorzystanie ich zarówno w postaci urządzeń mobilnych, jak również ekranów stacjonarnych. Aplikacje na imprezy w klubach mogą tworzyć pokazy zdjęć, quizy, interaktywne katalogi czy różnego rodzaju gry. Każda z tych interesujących wariacji może zostać dopasowana do klimatu imprezy czy promocji danych produktów, firm czy usług. To doskonałe narzędzie marketingowe i rozrywkowe.

Hologram z animacją holograficzną

Hologramy z animacjami holograficznymi to istny hit imprezowy w klubach i nie tylko. Poza popularną piramidą holograficzną, hologramy różnego rodzaju można zobaczyć w postaci innych projektów. Dają ogromne możliwości prezentacji ciekawych produktów, ich reklamy, czy też stanowią element zabawy.

Hologramy 3D z animacją holograficzną to efekt wow i wysoka jakość realizacji, a wśród ciekawych opcji do wyboru, które idealnie sprawdzą się na imprezy w klubach zaliczyć można np. folie holograficzne, które tworzą wyjątkowe obrazy przyciągające wzrok. W ich przypadku stosowany jest obraz wyświetlany z rzutników. Hologramy 3D to również sposób na przedstawienie nawet najnudniejszej prezentacji w sposób atrakcyjny i zachęcający, dlatego ich wybór na różnego rodzaju wydarzenia w klubach i nie tylko, to doskonała decyzja.

Stół dotykowy

Imprezy w klubie to okazja nie tylko do szaleństwa na parkiecie czy popijania drinków, ale przede wszystkim do korzystania z różnego rodzaju ciekawych rozrywek dodatkowych. Stół dotykowy to jedna z opcji, które bez wątpienia przypadną do gustu fanom innowacji i ciekawych rozwiązań multimedialnych. Te nowatorskie narzędzia pozwalają na sterowanie różnego rodzaju aplikacjami za pomocą dotyku. Ekran w formie wygodnego blatu, pozwala nawet kilku osobom świetnie się bawić.

Stół dotykowy to doskonała opcja prezentacji produktów czy usług, a także świetna rozrywka. Na stołach dotykowych można oglądać zabawne zdjęcia, filmy czy animacje, grać w różnego rodzaju gry, a także przeglądać interesujące treści. Ten angażujący i szalenie efektowny sposób uatrakcyjnienia imprezy w klubie z pewnością zrobi furorę. Wciągnięci do wirtualnego świata użytkownicy będą zachwyceni możliwościami stołu dotykowego, dlatego jest to doskonała inwestycja.

Ekran mgłowy

Ostatnim z ciekawych rozwiązań multimedialnych dla imprez organizowanych w klubach jest ekran mgłowy, który pozwala na zawsze odmienić charakter wnętrza. Ekran powstały z suchego dymu wytwarzanego z odpowiednio skondensowanej pary wodnej, pozwala wyświetlać różnego rodzaju treści, przy okazji tworząc wyjątkową atmosferę we wnętrzu klubu. Półprzeźroczysty ekran gwarantuje niezwykłe efekty wizualne i zdecydowanie uatrakcyjnia wydarzenia różnego rodzaju.

Nowatorskie podejście jakie prezentuje ekran mgłowy pozwala w łatwy sposób połączyć bieżącą wodę z technologią cyfrową. Wyświetlane na mglistym ekranie obrazy prezentują się niesamowicie – plus można przez nie swobodnie przechodzić, bez obaw o zmoczenie. Ekran można umiejscowić w dowolnym miejscu w klubie. Ważne jest jednak aby było ono przynajmniej lekko zaciemnione i pozbawione gwałtownych powiewów wiatru. To rewelacyjny sposób na prezentację produktów, intrygujący akcent wystroju czy efekt idealny na pokaz mody i jemu podobne.

 

Dodaj komentarz