Menu

Jakie ekrany na konferencje/szkolenie?

14 lutego 2018 - KONFERENCJE
Jakie ekrany na konferencje/szkolenie?

Na event w formie konferencji lub szkolenia gdzie zaproszeni będą ważni goście branżowi, dziennikarze, celebryci można użyć wielu multimedialnych rozwiązań.

Ekrany plazmowe (plazmy), na których wyświetlane będą informacje o produkcie, dzięki czemu uczestnicy lepiej je zobaczą. Ekrany plazmowe na konferencji mogą być ustawione po bokach sali, na scenie lub tak jak na widocznym zdjęciu.

Ściana z ekranów bezszwowych

Plazmy bezszwowe – ściana z ekranów plazmowych najczęściej ustawiana jest na scenie. Widzimy na niej prowadzącego konferencje (za pomocą kamer na żywo) na przemian z prezentowanym produktem (wcześniej przygotowane animacje produktu).

Ekrany to rozwiązanie, które często widzimy w foto i video relacjach z konferencji.

Wielkoformatowe projekcje – doskonałe i często stosowane rozwiązania na duże eventy. Projekcje (obraz wyświetlany za pomocą mocnych projektorów) wymagają przyciemnionego oświetlenia.
Projekcje można stosować na scenie, obok sceny (np. 2 identyczne ekrany po obu stronach punktu centralnego).

Zdjęcie obok prezentuje event odbywający się w 3 polskich miastach jednocześnie. Za pomocą łącz internetowych uczestnicy widzieli na ekranach plazmowych, bezszwowych i projekcyjnych relację (oraz wystąpienia prezesów) online z 2 pozostałych lokalizacji.

Dodaj komentarz