Menu

Jak zorganizować obchody 100lecia firmy?

2 sierpnia 2019 - IMPREZY FIRMOWE
Jak zorganizować obchody 100lecia firmy?

Obchody 100lecia firmy to wielkie wydarzenie, które warto wzbogacić o efektowne interaktywne rozwiązania, które dodadzą całości szyku i stworzą rewelacyjną, odświętną atmosferę. Zabawianie gości, przedstawianie prezentacji na temat wieloletniej działalności firmy czy miłe wspominki można zaprezentować na wiele sposobów, dlatego korzystając z opcji multimedialnych z pewnością świętowanie będzie wyjątkowym przeżyciem i niezapomnianym wydarzeniem. Poniżej kilka ciekawych opcji, które zrobią furorę przy tak ważnej okazji:

Quizy na ekranach dotykowych

Firmowa uroczystość będzie wspaniałą zabawą jeżeli wykorzystamy ekrany dotykowe wzbogacone o interesujące aplikacje z quizami. Ustawione na stołach tablety, na których uruchomiona zostanie zabawa mogą obejmować pytania z historii firmy, ciekawe zagadki związane z poszczególnymi pracownikami czy produktami i usługami, które były udziałem przedsiębiorstwa przez lata. Zabawa jaką zapewniają quizy na ekranach dotykowych pozwala na poznanie ciekawostek, siebie nawzajem, a także stanowi świetny sposób na integrację.

Aplikacje z quizami stworzone na zamówienie, będą doskonałą formą zabawy, a także promocji działań firmowych i nie tylko. Każdy biorąc udział w quizach z pewnością będzie mile wspominał wielkie wydarzenie, a firma zyska renomę nowoczesnej i posiadającej innowacyjne podejście. Rozrywka tego rodzaju to doskonały sposób na wypełnienie wolnego czasu między przemówieniami itp. punktami imprezy.

Wirtualny prezenter

Nic tak nie urozmaica imprezy jak wirtualne innowacje i rozwiązania, dlatego też wykorzystanie wirtualnego prezentera wydaje się być doskonałym sposobem na dodanie wielkiemu wydarzeniu, jak impreza z okazji 100lecia firmy, odrobiny blichtru i atrakcyjności. Dynamiczna forma przekazu jaką oferuje wirtualny prezenter pozwala wykorzystać go jako punkt informacyjny na temat działalności firmy, pomoc w rozmieszczeniu gości czy nawet prowadzeniu imprezy. To innowacyjna i niezwykle ciekawa dla publiczności opcja multimedialna, która podkreśli doniosłość wydarzenia.

Postać wirtualnego prezentera może przybierać dowolną postać, a jego rozmiar dopasowany jest do indywidualnych potrzeb. Dla jego realizacji potrzebny jest pomysł, a resztą zajmie się specjalna folia i obraz wyświetlany z projektorów. Całość wizualizacji ukazanej w formie wirtualnego prezentera jest jasna, wyrazista i bardzo przyjemna w oglądaniu – nawet pod kątem 170 stopni. Prezenter może łączyć w sobie również elementy tekstowe i graficzne, a forma obrysu ciała lub postaci związanej z firmą zapadnie w pamięci i zrobi niewątpliwą furorę na imprezie.

Poniżej przykładowy wirtualny prezenter. Prezentacja przygotowana przez agencję eventową AlphaVision

Interaktywne ściany

Wykorzystanie interaktywnych ścian na imprezie rocznicowej firmy to niewątpliwy strzał w dziesiątkę. Można umieścić ekrany interaktywne również na sufitach lub podłodze, przez co aranżacja wystroju wydarzenia będzie robiła niesamowite wrażenie. Interaktywne ściany mogą ukazywać ciekawe wydarzenia z historii firmy, przedstawiać zabawne animacje na temat usług czy produktów, prezentować ważne postaci, założycieli, pracowników itp. osobistości firmy, a także pełnić formę pięknej obrazowej dekoracji. Forma interaktywnych ścian naturalnie przyciąga uwagę i zachęca do interakcji, gdyż reaguje ona na ruch uczestników imprezy.

Interaktywne ściany są bardzo efektownym narzędziem, które sprawdza się w wielu rodzajach promocji i działań marketingowych, dlatego też  ich obecność na wielkich wydarzeniach jest nieoceniona. Inteligentne systemy emisji obrazu oraz śledzenia ruchu umożliwiają uzyskanie pełnej interakcji z wyświetlanymi obrazami, a uczestnicy imprezy będą oczarowani możliwościami jakie daje im zabawa z ekranami interaktywnymi.

Ekrany bezszwowe

Ponieważ 100lecie firmy wymaga właściwej oprawy, doskonałe opcje jakie dają ekrany bezszwowe warto wykorzystać dla dodania całości wyjątkowego charakteru. To elementy, które uzupełnią wystrój, zapełnią przestrzeń intrygującym przekazem, a przy tym są niezwykle uniwersalne i łatwe w różnorodnej aranżacji. Poza imprezami firmowymi doskonale sprawdzają się także na targach, podczas szkoleń czy na konferencjach, które można z ich pomocą zorganizować w okresie świętowania obchodów 100lecia firmy. Modyfikacje ekranów i możliwość dopasowania ich do podłoża jak również obrazów jakie pragniemy przedstawić, czyni z ekranów bezszwowych bardzo wdzięczne narzędzie prezentacji.

Wykorzystując ekrany bezszwowe do przedstawienia efektownych filmików, animacji, prezentacji itp. obrazów pozwala zrobić na gościach imprezy rocznicowej ogromne wrażenie, wzbudza respekt kontrahentów i konkurencji, a przy tym wnosi nowoczesny powiew do działań firmy. Moduły ekranów bezszwowych są na tyle elastyczne, że można je umieszczać w różnych konfiguracjach, a dodatkowo produkowane mogą być w dowolnych rozmiarach – które będą pasowały do określonych miejsc. W połączeniu z system nagłośnienia mogą być elementem niezwykłych pokazów, które umilą wydarzenia rocznicowe i uczynią je wyjątkowymi.

Dodaj komentarz