Menu

Jak zorganizować obchody 100-lecia firmy?

2 sierpnia 2019 - IMPREZY FIRMOWE
Jak zorganizować obchody 100-lecia firmy?

Obchody 100-lecia firmy to wielkie wydarzenie, które warto wzbogacić o efektowne interaktywne rozwiązania, które dodadzą całości szyku i stworzą rewelacyjną, odświętną atmosferę. Zabawianie gości, przedstawianie prezentacji na temat wieloletniej działalności firmy czy miłe wspominki można zaprezentować na wiele sposobów, dlatego korzystając z opcji multimedialnych z pewnością świętowanie będzie wyjątkowym przeżyciem i niezapomnianym wydarzeniem. Poniżej kilka ciekawych opcji, które zrobią furorę przy tak ważnej okazji:

Quizy na ekranach dotykowych

Firmowa uroczystość będzie wspaniałą zabawą jeżeli wykorzystamy ekrany dotykowe wzbogacone o interesujące aplikacje z quizami. Ustawione na stołach tablety, na których uruchomiona zostanie zabawa mogą obejmować pytania z historii firmy, ciekawe zagadki związane z poszczególnymi pracownikami czy produktami i usługami, które były udziałem przedsiębiorstwa przez lata. Zabawa jaką zapewniają quizy na ekranach dotykowych pozwala na poznanie ciekawostek, siebie nawzajem, a także stanowi świetny sposób na integrację.

Aplikacje z quizami stworzone na zamówienie, będą doskonałą formą zabawy, a także promocji działań firmowych i nie tylko. Każdy biorąc udział w quizach z pewnością będzie mile wspominał wielkie wydarzenie, a firma zyska renomę nowoczesnej i posiadającej innowacyjne podejście. Rozrywka tego rodzaju to doskonały sposób na wypełnienie wolnego czasu między przemówieniami itp. punktami imprezy.

Wirtualny prezenter

Nic tak nie urozmaica imprezy jak wirtualne innowacje i rozwiązania, dlatego też wykorzystanie wirtualnego prezentera wydaje się być doskonałym sposobem na dodanie wielkiemu wydarzeniu, jak impreza z okazji 100lecia firmy, odrobiny blichtru i atrakcyjności. Dynamiczna forma przekazu jaką oferuje wirtualny prezenter pozwala wykorzystać go jako punkt informacyjny na temat działalności firmy, pomoc w rozmieszczeniu gości czy nawet prowadzeniu imprezy. To innowacyjna i niezwykle ciekawa dla publiczności opcja multimedialna, która podkreśli doniosłość wydarzenia.

Postać wirtualnego prezentera może przybierać dowolną postać, a jego rozmiar dopasowany jest do indywidualnych potrzeb. Dla jego realizacji potrzebny jest pomysł, a resztą zajmie się specjalna folia i obraz wyświetlany z projektorów. Całość wizualizacji ukazanej w formie wirtualnego prezentera jest jasna, wyrazista i bardzo przyjemna w oglądaniu – nawet pod kątem 170 stopni. Prezenter może łączyć w sobie również elementy tekstowe i graficzne, a forma obrysu ciała lub postaci związanej z firmą zapadnie w pamięci i zrobi niewątpliwą furorę na imprezie.

Poniżej przykładowy wirtualny prezenter. Prezentacja przygotowana przez agencję eventową AlphaVision

Interaktywne ściany

Wykorzystanie interaktywnych ścian na imprezie rocznicowej firmy to niewątpliwy strzał w dziesiątkę. Można umieścić ekrany interaktywne również na sufitach lub podłodze, przez co aranżacja wystroju wydarzenia będzie robiła niesamowite wrażenie. Interaktywne ściany mogą ukazywać ciekawe wydarzenia z historii firmy, przedstawiać zabawne animacje na temat usług czy produktów, prezentować ważne postaci, założycieli, pracowników itp. osobistości firmy, a także pełnić formę pięknej obrazowej dekoracji. Forma interaktywnych ścian naturalnie przyciąga uwagę i zachęca do interakcji, gdyż reaguje ona na ruch uczestników imprezy.

Interaktywne ściany są bardzo efektownym narzędziem, które sprawdza się w wielu rodzajach promocji i działań marketingowych. Ich obecność na wielkich wydarzeniach jest nieoceniona. Inteligentne systemy emisji obrazu oraz śledzenia ruchu umożliwiają uzyskanie pełnej interakcji z wyświetlanymi obrazami, a uczestnicy imprezy będą oczarowani możliwościami jakie daje im zabawa z ekranami interaktywnymi.

Ekrany bezszwowe

Ponieważ 100-lecie firmy wymaga właściwej oprawy, doskonałe opcje jakie dają ekrany bezszwowe warto wykorzystać dla dodania całości wyjątkowego charakteru. To elementy, które uzupełnią wystrój, zapełnią przestrzeń intrygującym przekazem, a przy tym są niezwykle uniwersalne i łatwe w różnorodnej aranżacji. Poza imprezami firmowymi doskonale sprawdzają się także na targach, podczas szkoleń czy na konferencjach, które można z ich pomocą zorganizować w okresie świętowania obchodów 100lecia firmy. Modyfikacje ekranów i możliwość dopasowania ich do podłoża jak również obrazów jakie pragniemy przedstawić, czyni z ekranów bezszwowych bardzo wdzięczne narzędzie prezentacji.

Wykorzystując ekrany bezszwowe do przedstawienia efektownych filmików, animacji, prezentacji itp. obrazów. Pozwala zrobić na gościach imprezy rocznicowej ogromne wrażenie, wzbudza respekt kontrahentów i konkurencji. Wnosi nowoczesny powiew do działań firmy. Moduły ekranów bezszwowych są na tyle elastyczne, że można je umieszczać w różnych konfiguracjach. Dodatkowo produkowane mogą być w dowolnych rozmiarach – które będą pasowały do określonych miejsc. W połączeniu z system nagłośnienia mogą być elementem niezwykłych pokazów, które umilą wydarzenia rocznicowe i uczynią je wyjątkowymi.

Dodaj komentarz