Menu

Najlepsze stoisko na targi dla branży meblarskiej

2 sierpnia 2019 - TARGI
Najlepsze stoisko na targi dla branży meblarskiej

Stoisko na targi bez względu na branżę, stanowi miejsce w którym możemy pokazać swoją firmę w sposób niesztampowy, oryginalny i zachęcający potencjalnych klientów czy kontrahentów do współpracy. W przypadku branży meblarskiej, stanowiska na targach nie muszą odbiegać od tych przedstawiających nowinki technologiczne, bowiem także tutaj warto wykorzystać innowacyjne formy promocji jakie dają interaktywne narzędzia. Do najciekawszych opcji jakie sprawdzą się na targach w branży meblarskiej, jak również innych, zaliczyć można:

Piramida holograficzna

To urządzenie należy do wyjątkowo atrakcyjnych, bowiem jako jedno z naprawdę niewielu może wiarygodnie ukazać efekt hologramu. Nie tworzy ono jedynie iluzji, a niemal realny obraz trójwymiarowy danego elementy wystroju wnętrza czy mebla – gdy mówimy o branży meblarskiej. Animacje holograficzne jakie również możliwe są w prezentacji na piramidzie holograficznej mogą być wykonywane w trybie normalnym bądź HD. Piramidy oparte na solidnej podstawie, można ustawić w dowolnym miejscu stoiska przyciągając uwagę uczestników wydarzenia, targów, konferencji czy innych eventów. Warto zainwestować w tę formę, gdy zależy nam na subtelnym, ale efektownym zaprezentowaniu swoich produktów, czy chociażby marki.

Podłoga interaktywna lub interaktywna ściana

Rozwiązania jakie daje podłoga lub ściana interaktywna są niemal nieograniczone. Pozwalają one wykorzystać niezagospodarowane przestrzenie do stworzenia niezapomnianego widowiska – interakcji ruchu i obrazów multimedialnych, które w sposób wyjątkowy pomogą przedstawić nową kolekcję mebli, gotowe aranżacje, techniki wykonywania poszczególnych detali itp. To narzędzia rewelacyjne w promowaniu marki czy też w marketingu, bowiem wykorzystując spontaniczne zainteresowanie formą, mimowolnie przyciągają do treści na nich zawartych. Podłoga interaktywna lub ściana interaktywna będą tworzyły efektowny wystrój stoiska, a przy tym przekażą kwintesencję informacji. Całość konstrukcji bazuje na połączeniu ekranów i czujników ruchu, jest świetną rozrywką, a przy tym subtelną reklamą i promocją.

Wirtualny prezenter

Jeżeli marzysz o tym, aby Twoje stoisko na targach było atrakcyjne i znacznie bardziej efektowne, postaw na wirtualnego prezentera. Ta niesamowicie prosta, a zarazem robiąca piorunujące wrażenie opcja, przyciągnie szerokie grono potencjalnych klientów i wyróżni Cię na tle konkurencji. Rozmiar i kształt wyświetlanego obrazu w przypadku wirtualnego prezentera jest dowolny – najczęściej przybiera on jednak postać człowieka. Wirtualny asystent może zostać wykorzystany jako forma prezentacji produktów, punkt udzielania informacji o nowej kolekcji mebli, a także intrygująca forma rozrywki, która przyciąga do stoiska zaciekawionych gapiów. Oparta na płaszczyźnie pokrytej specjalną folią, na której znajduje się wyświetlany obraz, daje złudzenie realnie istniejącej osoby bądź innej dowolnej postaci, a odbiorcy mogą podziwiać projekcję z szerokiego kąta. Wirtualny asystent to nieoceniona pomoc, na którą warto postawić.

Interaktywne lustro

Targi mają to do siebie, że trzeba się naprawdę postarać, aby wyróżnić się na tle innych. Nowoczesny design oraz elegancka forma sprawdzają się w takich sytuacjach doskonale, dlatego interaktywne lustro to rozwiązanie idealne. Wyposażone w specjalne oprogramowanie lustra, pozwalają tworzyć ciekawe prezentacje produktów, nietuzinkowe animacje, a nawet współdziałać z social mediami. Lustra interaktywne dostępne są w różnych kształtach, różnej ilości punktów dotykowych i odmianach interakcji, dlatego można wybierać w opcjach na dotyk, ale znaleźć można i takie które reagują na gesty. Matryce zainstalowane w lustrach interaktywnych dają doskonałe odzwierciedlenie barw, gwarantują wspaniałą jasność oraz dynamikę ruchu obrazów. Można tworzyć z ich pomocą niemal magiczne prezentacje, które zachwycą uczestników targów. Jeżeli pragniesz się wyróżnić – to opcja dla Ciebie.

Ekrany transparentne

Innowacyjna ekspozycja produktu na targach w branży meblarskiej to sposób na przyciągnięcie zainteresowania do naszego stoiska. Transparentne ekrany (przeźroczyste), to efekt WOW gwarantowany. Jest to genialne połączenie animacji z realnym obiektem umieszczonym we wnętrzu ekranu, a za sprawą unikalnej właściwości monitora, można tworzyć z jego pomocą wyjątkowo kreatywne rozwiązania projekcyjne. Ekrany transparentne dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego można je idealnie dopasować do potrzeb czy to produktu, czy miejsca w jakim pragniemy go zaprezentować. Co więcej, ekrany można łączyć w różnych konfiguracjach, przez co można uzyskać bardziej obszerne animacje. Całość zwieńczyć można nakładką dotykową, dzięki której nawiązuje się  interakcję ekranu transparentnego z klientem, co dodaje całości jeszcze ciekawszego wymiaru. Jest to wariant doskonały nawet dla niewielkich stanowisk, na których będzie działał niczym magnes na mijających stoisko uczestników targów.

Dodaj komentarz