Menu

Prezentacja nowego telefonu na konferencji – jakie multimedia zastosować?

9 kwietnia 2018 - KONFERENCJE
Prezentacja nowego telefonu na konferencji – jakie multimedia zastosować?

Innowacyjny produkt, jakim bez wątpienia jest nowy telefon, wymaga właściwej prezentacji na rynku, dlatego też interaktywne rozwiązania multimedialne wykorzystane na konferencji lub innym evencie promocyjnym, to sposób na zainteresowanie potencjalnych klientów!  Oryginalne multimedia w sklepie, w galerii handlowej czy wykorzystane podczas imprezy plenerowej, stanowią również niestandardowy pomysł na spotkanie biznesowe, na którym zrobią niesamowite wrażenie.

Propozycje multimedialne doskonałe na prezentacje nowego telefonu na konferencji i nie tylko, to między innymi piramida holograficzna, podłoga interaktywna, totem multimedialny lub holorotor 3D. Oto co warto wiedzieć o poszczególnych opcjach!

Piramida holograficzna

Ta innowacyjna forma multimedialna to rewelacyjne urządzenie, które jako jedno z niewielu dostępnych na rynku potrafi ukazać wiarygodny obraz produktu – w postaci efektownego hologramu. Większość opcji urządzeń stworzonych do prezentacji hologramowych wymaga określonych uwarunkowań, w tym odpowiedniego oświetlenia, stosownych pomieszczeń i im podobnych detali, które umożliwiają stworzenie oczekiwanych rezultatów. Piramida holograficzna to urządzenie doskonałe w każdych warunkach – w plenerze, salach konferencyjnych czy małych pomieszczeniach biurowych. Produkt za jej sprawą zaprezentowany jest w doskonałym obrazie 3D, przedstawiając go w wyjątkowo efektownej odsłonie holograficznej na podstawie o szerokości 50 cm. Taka forma pozwala ukazać każdy detal nowego telefonu i robi niesamowite wrażenie.

Piramida holograficzna to świetna opcja, bowiem można wykorzystać jedną z dwóch jej form – piramidę holograficzną Normal oraz HD. Minimalistyczny design oraz zaawansowana technologia połączone w tym efektownym rozwiązaniu multimedialnym pozwala zaprezentować nowy model telefonu na 4 ścianach piramidy. Dzięki wykorzystaniu piramidy holograficznej, możliwe jest prezentowanie produktów w otwartych przestrzeniach , zapewniając swobodny ruch wokół. Urządzenie to łączy w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę, a przykładową prezentację możesz zobaczyć tutaj →

 

Podłoga interaktywna

Jeżeli szukasz innowacyjnej formy prezentacji nowego telefonu na konferencji czy podczas szkolenia, podłoga interaktywna – zwana również iFloor to strzał w dziesiątkę. Dzięki jej zastosowaniu, model smartfona ukazany zostaje w formie intrygującej animacji, która wyświetlana jest na wybranej płaszczyźnie jak podłoga, ściana czy blat stołu. Całość połączona z kamerą z czujnikiem ruchu przekazuje dane do komputera, który z kolei przekierowuje je do projektora dając niesamowite efekty. Scenariusz prezentacji można dowolnie zmieniać i modyfikować. Różnorodne właściwości czy tło dźwiękowe sprawią, że produkt zaintryguje wszystkich!

Podłoga interaktywna w zaawansowanej technologicznie formie – w projekcji trójwymiarowej 3D, zapewnia płynną animację, doskonałą grafikę. Wykrywając ruch z doskonałą dokładnością, pozwala bawić się znakomicie i poznawać produkt w sposób bardzo niekonwencjonalny. Ceny zastosowania podłogi interaktywnej są niezwykle zachęcające. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce zerknij tutaj →

Totem multimedialny

To nietuzinkowe urządzenie to rewelacyjny sposób na wyświetlenie reklamy, czy też szczegółowej prezentacji nowego telefonu zarówno podczas konferencji, jak również w centrach handlowych czy np. na dworcach. Totem multimedialny pozwala przedstawić produkt szerokiej publiczności. Charakteryzuje się bogatym wachlarzem opcji, dając możliwość oryginalnej i atrakcyjnej prezentacji. Telefon można tutaj zaprezentować ukazując wszystkie jego najciekawsze funkcje i detale Potencjalny klient dowie się o nim znacznie więcej niż z tradycyjnej ulotki.

Ekran dotykowy pozwala użytkownikom samodzielnie przeglądać interesujące zakładki. Poznawanie nowego smartfona możliwe jest wedle indywidualnych preferencji osób przeglądających zawartość prezentacji. Nie da się ukryć, że totem multimedialny to również świetna zabawa. Przykładem realizacji tego typu jest →

 

Holorotor 3D

Za tajemniczą nazwą holorotor 3D kryje się efektowny holograficzny wirnik, który doskonale sprawdzi się jako forma prezentacji nowego modelu telefonu. Zarówno w salonach sprzedaży, jak i na szkoleniach czy eventach firmowych. Rozwiązanie to ukazuje produkt w postaci atrakcyjnego hologramu 3D bez ekranu unoszącego się w powietrzu, a przy tym wizualizacja ta jest wykonana w wysokiej rozdzielczości. Pomysłowy zsynchronizowany system diod LED umieszczony na śmigle tworzy iluzję hologramu ukazując telefon w całej okazałości, przedstawiając jego pełen obraz.

Jest to rozwiązanie genialne pod wieloma względami. Między innymi pozwala wyraźnie widzieć hologram ze sporej odległości. Stosować można go nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach, czy w plenerze. Animacja ukazuje telefon w bardzo atrakcyjnej odsłonie, gwarantując spore zainteresowanie produktem. Wśród zalet wymienić warto również lekkość całej konstrukcji urządzenia oraz niewątpliwie zachęcającą cenę. Interesującą prezentację wykonaną przy pomocy holorotora 3D możesz zobaczyć tutaj →

 

Oryginalne rozwiązania na konferencje i nie tylko jakie dają powyższe interaktywne multimedia, to bez wątpienia sposób na stworzenie wyjątkowej prezentacji, która pozwoli ukazać nowy telefon w całej krasie. Niestandardowe pomysły na spotkania biznesowe czy imprezę w plenerze sprawiają, że nowy produkt zyskuje tym sposobem ogromne zainteresowanie wśród potencjalnych klientów, a co za tym idzie ma szansę na spektakularny sukces.

 

 

Dodaj komentarz